O NAS

MY:)

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, powstałą z pragnienia aby robić co się lubi. Od najmłodszych lat fotografia była naszym hobby. Nikt wtedy nie przewidywał nawet że będzie się robiło zdjęcia aparatami cyfrowymi, trzeba było kupować radzieckie filmy i nawijać je szpulki kasetek pod kołdrą... Obecnie, dzięki rewolucji cyfrowej, każdy może robić tyle zdjęć ile chce. My staramy się wkładać w to tyle samo pasji i starania jak wtedy gdy na kliszy mieściło się 36 zdjęć i każde było na wagę złota.

Dzięki coraz wydajniejszym komputerom możliwości twórczej modyfikacji zdjęć a nawet tworzenia obrazów od zera są praktycznie nieograniczone. Stąd druga nasza pasja - grafika komputerowa. Dzięki oprogramowaniu graficznemu możemy sprawić aby zdjęcie wyglądało najlepiej jak to możliwe.

JAK DZIAŁAMY

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nie oferujemy gotowego projektu w 30 minut wykorzystując gotowe szablony - każdy projekt jest inny, przemyślany i dopasowany do klienta. Mimo takiego podejścia możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny - dzięki minimalizacji kosztów własnych, wykorzystaniu oprogramowania Open Source itd. W przypadku stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.